⚽ LIVE: Johor DT vs Selangor FC  |  2–1  |  Minit ke-74 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen  |  Ahd 15:00 MYT  |  Odds: 2.55 🎮 e-Sukan LIVE: Team SMG vs Geek Fam  |  Game 3 ⚽ EPL: Liverpool vs Chelsea  |  Sab 22:00 MYT  |  Odds: 1.85 🏆 TAWARAN: Odds +15% untuk perlawanan Liga Super malam ini di cuci net! 🥊 ONE Championship: Rodtang vs Superlek  |  Odds: 1.90 ⚽ LIVE: Johor DT vs Selangor FC  |  2–1  |  Minit ke-74 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen  |  Ahd 15:00 MYT  |  Odds: 2.55 🎮 e-Sukan LIVE: Team SMG vs Geek Fam  |  Game 3 ⚽ EPL: Liverpool vs Chelsea  |  Sab 22:00 MYT  |  Odds: 1.85 🏆 TAWARAN: Odds +15% untuk perlawanan Liga Super malam ini di cuci net! 🥊 ONE Championship: Rodtang vs Superlek  |  Odds: 1.90

Sukan di Cuci Net – Pertaruhan Bola Sepak, Badminton & Lebih untuk Pemain Malaysia

Platform pertaruhan sukan cuci net menawarkan liputan penuh untuk lebih 30 sukan dan liga popular – dari Liga Super Malaysia yang panas membara hingga kejohanan badminton bertaraf antarabangsa. Odds masa nyata, deposit pantas, dan pengalaman taruhan yang lancar dari telefon pintar anda.

cuci net
0
Perlawanan Minggu Ini
0
Perlawanan LIVE Kini
0
Liga & Kejohanan
0
Kadar Bayaran (%)
cuci net

Kategori Sukan di cuci net

Pilih sukan kegemaran anda dan nikmati odds terbaik yang dikemas kini setiap saat.

Odds Ditingkat +15% untuk Perlawanan Liga Super Malaysia!

Daftar akaun baharu di cuci net dan nikmati odds tambahan untuk semua perlawanan Liga Super malam ini. Deposit melalui DuitNow atau Touch 'n Go eWallet – proses dalam masa beberapa saat sahaja. Terma & syarat terpakai.

Daftar & Tuntut Odds

Kedudukan Liga Semasa

Semak kedudukan terkini Liga Super Malaysia untuk membantu keputusan taruhan anda di cuci net.

Liga Super Malaysia 2026
# Pasukan M M K Mata
1Johor DT2217254
2Selangor FC2214446
3Kedah FA2212540
4Sabah FC2211637
5KL City FC2210734
6Terengganu FC229831
7Pahang FC228928
8Perak FC2261122
English Premier League 2026/25
# Pasukan M M K Mata
1Man City3021467
2Arsenal3020565
3Liverpool3019562
4Chelsea3016754
5Tottenham3015950
6Man Utd30121141
7Newcastle30111238
8Aston Villa30101236
cuci net

Kenapa Pilih cuci net untuk Pertaruhan Sukan?

Ada banyak platform pertaruhan di luar sana, tapi tidak semua faham keperluan pemain Malaysia. Di sini sebabnya cuci net menjadi pilihan utama.

Tahukah anda? Pemain Malaysia yang bertaruh melalui cuci net menikmati kadar pembayaran purata 98.2% – antara tertinggi dalam pasaran pertaruhan sukan tempatan.

Daftar Sekarang – Percuma
Liputan Sukan Terluas

Lebih 30 sukan dan 1,200 perlawanan setiap minggu – dari Liga Super Malaysia hingga kejohanan badminton peringkat Thomas Cup. Semuanya dalam satu platform cuci net.

Odds Masa Nyata

Odds dikemas kini setiap beberapa saat secara automatik. Semasa perlawanan LIVE, anda dapat bertaruh berdasarkan keadaan sebenar di padang – tiada kelewatan, tiada lag.

Deposit Kilat via E-Wallet Malaysia

Top-up dalam masa 30 saat menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow atau FPX. Tiada caj tersembunyi, deposit minimum hanya RM20.

Pelbagai Jenis Taruhan

1X2, Handicap Asia, Over/Under, Parlay hingga 12 kaki, Skor Tepat, Pencetak Gol Pertama – cuci net menawarkan pilihan taruhan yang lengkap untuk semua tahap pengalaman.

Sokongan 24/7 dalam Bahasa Melayu

Pasukan khidmat pelanggan cuci net sedia membantu anda dalam Bahasa Melayu sepanjang masa melalui live chat, e-mel, atau WhatsApp.

Jenis-jenis Taruhan Sukan di cuci net

Dari taruhan mudah hingga strategi parlay yang kompleks – semua tersedia untuk pemain Malaysia.

1X2 – Keputusan Perlawanan

Pilih kemenangan pasukan tuan rumah (1), seri (X), atau pasukan pelawat (2). Jenis taruhan paling popular di cuci net.

Handicap Asia

Beri kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan untuk mengimbangi kekuatan berbeza. Populai dalam bola sepak Liga Super.

Over / Under Jumlah Gol

Ramal sama ada jumlah gol keseluruhan perlawanan melebihi atau kurang dari nilai yang ditetapkan, contohnya 2.5 gol.

Parlay / Akumulator

Gabungkan sehingga 12 pilihan dalam satu tiket untuk gandakan potensi keuntungan. Semua pilihan mesti tepat untuk menang.

Skor Tepat

Ramal skor akhir perlawanan dengan tepat. Odds yang lebih tinggi untuk bayaran yang lebih lumayan bagi mereka yang berani.

Pencetak Gol Pertama

Ramal pemain mana yang akan mencetak gol pertama dalam perlawanan. Odds menarik tersedia untuk pemain bintang Liga Super.

Taruhan LIVE (In-Play)

Bertaruh semasa perlawanan berlangsung dengan odds yang berubah masa nyata mengikut situasi di padang – pengalaman paling mendebarkan.

Cash Out

Jual tiket taruhan anda sebelum perlawanan tamat untuk mendapatkan sebahagian daripada potensi kemenangan anda sebagai jaminan.

Cara Memasang Taruhan Sukan di cuci net

Mudah, pantas, dan selamat – empat langkah untuk memulakan pengalaman taruhan sukan anda.

1
Daftar & Log Masuk

Buat akaun percuma di cuci net dengan nombor telefon Malaysia anda. Proses pendaftaran kurang dari 2 minit, sepenuhnya dalam Bahasa Melayu.

2
Deposit Dana

Tambah dana akaun anda menggunakan DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, FPX, Boost atau ShopeePay. Deposit minimum RM20 sahaja.

3
Pilih Perlawanan & Odds

Semak jadual perlawanan, baca statistik pasukan, pilih jenis taruhan yang anda mahu, dan klik pada odds untuk menambahnya ke dalam bet slip anda.

4
Sahkan & Tunggu Keputusan

Masukkan jumlah taruhan, semak anggaran bayaran, dan klik "Sahkan". Kemenangan dikreditkan terus ke akaun cuci net anda dalam masa beberapa minit selepas perlawanan tamat.

cuci net

Sukan di cuci net – Pengalaman Pertaruhan Paling Lengkap untuk Rakyat Malaysia

Kalau anda seorang yang tak boleh lepaskan perlawanan bola sepak Liga Super Malaysia setiap hujung minggu, atau orang yang sentiasa ikut perkembangan Lee Zii Jia di pentas badminton antarabangsa, maka cuci net adalah platform yang anda cari. Di sini, passion terhadap sukan boleh diubah menjadi peluang sebenar – dengan cara yang bertanggungjawab, terkawal, dan menyeronokkan.

Pertaruhan sukan di Malaysia bukan perkara baru. Ramai yang dah lama mengikuti perlawanan bola sepak, badminton, dan kini e-sukan dengan penuh semangat. Yang berubah adalah cara kita terlibat – dari sekadar menonton di kedai mamak kepada berinteraksi langsung dengan odds masa nyata melalui telefon pintar. Cuci net hadir untuk memudahkan pengalaman itu, dengan antara muka yang bersih, odds yang kompetitif, dan proses deposit yang super pantas.

Bola Sepak – Sukan Nombor Satu Malaysia

Tidak dapat dinafikan, bola sepak adalah sukan paling popular di Malaysia dan ia juga menjadi kategori pertaruhan paling aktif di cuci net. Liga Super Malaysia menjadi tumpuan utama – dari Johor DT yang mendominasi tangga, Selangor FC dengan pasukan berbintang, Kedah FA yang sentiasa konsisten, hinggalah ke pertandingan sengit antara Sabah FC dan KL City FC.

Selain liga tempatan, cuci net juga menyediakan liputan penuh untuk English Premier League, La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, dan sudah tentu perlawanan UEFA Champions League yang selalu dinantikan peminat bola sepak seluruh dunia. Setiap malam ada perlawanan, dan setiap perlawanan ada odds yang menunggu anda.

Badminton – Kebanggaan Malaysia di Pentas Dunia

Malaysia adalah negara badminton, dan cuci net memahami ini dengan sepenuh hati. Setiap kejohanan BWF World Tour yang melibatkan pemain Malaysia – terutamanya Lee Zii Jia dalam acara lelaki tunggal dan pasangan ganda Lei Yi Ming/Hoo Pang Ron – menjadi taruhan yang paling banyak diminati pemain tempatan kami.

Thomas Cup, Piala Uber, Malaysia Open, All England, Japan Open – semua kejohanan besar ini ada dalam kalender pertaruhan cuci net. Anda boleh bertaruh pada keputusan perlawanan individu, keputusan set tertentu, atau bahkan pada waktu pertandingan tamat. Odds kami untuk badminton antara yang paling kompetitif dalam pasaran Malaysia.

e-Sukan – Generasi Baru Pertaruhan Sukan

E-sukan atau competitive gaming kini bukan sekadar hobi – ia adalah industri bernilai berbilion ringgit dan pertaruhan e-sukan semakin popular dalam kalangan pemain muda Malaysia. Cuci net menawarkan liputan penuh untuk Mobile Legends: Bang Bang melalui MPL MY Season, Dota 2 dalam The International, CS2 Major Championships, dan Valorant Champions Tour.

Pemain Malaysia yang mengikuti skena e-sukan tempatan boleh memasang taruhan pada pasukan-pasukan seperti Team SMG, Geek Fam MY, Team Flash MY, dan banyak lagi. Odds e-sukan dikemas kini secara masa nyata semasa pertandingan berlangsung, memberikan peluang kepada mereka yang faham mendalam tentang meta permainan untuk memanfaatkan pengetahuan mereka.

Pertaruhan LIVE – Adrenalin Tanpa Henti

Ciri yang paling digemari pengguna setia cuci net ialah pertaruhan langsung atau in-play. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan Johor DT vs Selangor FC – skir 0-0 pada minit ke-60 tapi Johor DT lebih dominan dari segi milikan bola dan peluang. Pada ketika itu, odds kemenangan Johor DT mungkin berada pada nilai menarik yang tidak akan anda dapati sebelum perlawanan bermula.

Pertaruhan LIVE memerlukan refleks dan pengetahuan yang baik tentang sukan yang anda ikuti. Cuci net menyediakan paparan statistik masa nyata – milikan bola, tendangan ke gol, kad, dan corner – untuk membantu anda membuat keputusan yang lebih berinformasi semasa aksi berlangsung.

Deposit & Pengeluaran – Semua Kaedah Tempatan

Satu kelebihan besar cuci net berbanding platform antarabangsa ialah sokongan penuh untuk kaedah pembayaran tempatan Malaysia. Anda tidak perlu risau tentang kos pertukaran mata wang atau pemindahan bank yang lambat. Deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks – semua dalam Ringgit Malaysia (RM), semua diproses dalam masa beberapa saat sahaja.

Pengeluaran pula diproses dalam masa 3 hingga 24 jam bergantung kepada pelan keahlian anda. Ahli Pro dan VIP cuci net menikmati pengeluaran yang lebih pantas. Minimum pengeluaran ialah RM50, dan tiada had maksimum untuk ahli VIP kami.

Dalam dunia pertaruhan sukan, platform yang boleh dipercayai adalah segalanya. Cuci net telah membuktikan kepercayaan itu kepada ratusan ribu pemain Malaysia melalui rekod pembayaran yang telus, sistem keselamatan yang mantap, dan sokongan pelanggan yang benar-benar faham keperluan tempatan. Bergabunglah bersama komuniti pertaruhan sukan terbesar Malaysia – daftar di cuci net hari ini.

Soalan Lazim – Sukan di cuci net

Soalan yang kerap ditanya oleh pemain Malaysia tentang pertaruhan sukan.

Cuci net menawarkan lebih 30 kategori sukan termasuk bola sepak (Liga Super Malaysia, EPL, UCL, La Liga, Bundesliga, Serie A), badminton (BWF World Tour, Thomas Cup, Malaysia Open, All England), e-sukan (Mobile Legends MPL MY, Dota 2, CS2, Valorant), tenis (Wimbledon, US Open, ATP Tour), tinju dan MMA (ONE Championship, UFC), bola keranjang (NBA), balapan Formula 1 dan MotoGP, serta lebih 15 sukan lain. Keseluruhan lebih 1,200 perlawanan tersedia setiap minggu.

Proses untuk mula bertaruh sukan di cuci net sangat mudah. Pertama, daftar akaun percuma dengan nombor telefon Malaysia anda – proses ini mengambil masa kurang dari 2 minit. Kemudian, deposit dana menggunakan kaedah pembayaran tempatan seperti DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, atau FPX dengan minimum RM20. Seterusnya, layari bahagian Sukan, pilih perlawanan dan odds yang anda mahu, masukkan ke bet slip, tetapkan jumlah taruhan dan sahkan. Kemenangan akan dikreditkan terus ke akaun anda selepas perlawanan tamat.

Taruhan biasa (pre-match) dibuat sebelum perlawanan bermula dengan odds yang ditetapkan awal. Taruhan LIVE pula membolehkan anda memasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang berubah masa nyata mengikut situasi di padang. Contohnya, jika pasukan kegemaran anda ketinggalan 0-1 pada minit ke-30 tetapi bermain lebih agresif, odds kemenangan mereka mungkin menawarkan nilai lebih baik berbanding sebelum perlawanan. Cuci net menyediakan statistik masa nyata dalam paparan taruhan LIVE untuk membantu keputusan anda.

Ya, cuci net menawarkan liputan penuh untuk Liga Super Malaysia termasuk taruhan pra-perlawanan dan taruhan LIVE semasa perlawanan berlangsung. Anda boleh bertaruh pada keputusan 1X2, Handicap Asia, Over/Under, Skor Tepat, Pencetak Gol Pertama, dan banyak pilihan lain untuk setiap perlawanan Liga Super. Odds untuk Liga Super biasanya tersedia 24 jam sebelum tendangan permulaan dan dikemas kini secara masa nyata semasa perlawanan. Tawaran odds khas +15% juga sering diberikan untuk perlawanan Liga Super tertentu sebagai promosi eksklusif cuci net.

Sertai Jutaan Pemain Sukan Malaysia di cuci net

Daftar percuma hari ini dan mula nikmati odds terbaik untuk bola sepak, badminton, e-sukan dan lebih 30 sukan lain. Deposit pantas via e-wallet tempatan, sokongan 24/7 dalam Bahasa Melayu.

Platform ini hanya untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas. Bertaruh dengan bertanggungjawab. Baca tentang Permainan Bertanggungjawab.

English